Tentoi të vriste dy vëllezër, arrestohet

Tentoi të vriste dy vëllezër, arrestohet

Një ish-polic i komunës Lopëz, Tepelenë i shpallur në kërkim për tentativë vrasjeje dhe plagosjen e dy ...

Mafia më e pasur në botë

Mafia më e pasur në botë

Mafia kalabreze, e njohur ndryshe si Ndrangeta, rezulton ndër më të pasurat, në mos më e pasura, ...

Durrës, dy në pranga për grabitje me armë

Durrës, dy në pranga për grabitje me armë

Policia e Qarkut të Durrësit njoftoi se ka ndaluar dy persona të cilët akuzohen për grabitje me ...

Humbja në peshë pas shtatëzanisë, parandalon shfaqjen e sëmundjeve

Humbja në peshë pas shtatëzanisë, parandalon shfaqjen e sëmundjeve

Nuk është shpikur kot shprehja se; gjatë shtatëzanisë femra do nëntë muaj të shëndoshet, e më pas ...

Shqiptaret ne Britani

ZGJEDHJA E EDITORIT

TOMOR BAHJA BARRISTERI SHQIPTAR NË LONDËR

TOMOR BAHJA BARRISTERI SHQIPTAR NË LONDËR

Nga: Bashkim Metalia Email: b.metalia@thealbanian.co.uk   Profili i njerëzve me diapazon që i shërbejnë me rigorozitet kauzës shoqërore ; si qytetar të denje dhe me përkushtim , asnjëherë nuk ...Lexo me shume