Tentoi të vriste dy vëllezër, arrestohet

Tentoi të vriste dy vëllezër, arrestohet

Një ish-polic i komunës Lopëz, Tepelenë i shpallur në kërkim për tentativë vrasjeje dhe plagosjen e dy ...

Mafia më e pasur në botë

Mafia më e pasur në botë

Mafia kalabreze, e njohur ndryshe si Ndrangeta, rezulton ndër më të pasurat, në mos më e pasura, ...

Durrës, dy në pranga për grabitje me armë

Durrës, dy në pranga për grabitje me armë

Policia e Qarkut të Durrësit njoftoi se ka ndaluar dy persona të cilët akuzohen për grabitje me ...

Humbja në peshë pas shtatëzanisë, parandalon shfaqjen e sëmundjeve

Humbja në peshë pas shtatëzanisë, parandalon shfaqjen e sëmundjeve

Nuk është shpikur kot shprehja se; gjatë shtatëzanisë femra do nëntë muaj të shëndoshet, e më pas ...

Shqiptaret ne Britani

ZGJEDHJA E EDITORIT

ambasada angleze ne tirane

Një deputet I parlamentit shqiptar nuk mund të marrë vizë për në Britani sepse kishte mungesë dokumentacioni

  Ambasada britanike Tiranë : “Dhamë 6300 viza për shqiptarët vitin e kaluar” Një deputet I parlamentit  shqiptar nuk mund të marrë vizë për në Britani nëse ka mungesë ...Lexo me shume