Kapen 2 të dyshuar për zjarrin në Burgun e Rrogozhinës

Kapen 2 të dyshuar për zjarrin në Burgun e Rrogozhinës

Dy të rinj janë vënë në prangat e policisë gjatë ditës së sotme pasi dyshohen se janë ...

Çmimet e shitjes së apartamenteve sipas zonave të përcaktuara nga qeveria

Çmimet e shitjes së apartamenteve sipas zonave të përcaktuara nga qever...

TË DHËNAT E TREGUT TË LIRË TË APARTAMENTEVE NË QYTETIN E TIRANËS  SIPAS UDHËZIMIT NR. 3, DATË ...

Tentojnë të grabisin dy gra në bllok, autorët përplasin dy efektivë

Tentojnë të grabisin dy gra në bllok, autorët përplasin dy efektivë

TIRANË-Dy efektivë të komisariatit numër 1 në kryeqytet janë aksidentuar nga një motor rreth orës 16:20 të ditës ...

Mbyllet në dhomë dhe tenton të vetëvritet, shpëtohet nga zjarrfikëset 13 –vjeçarja

Mbyllet në dhomë dhe tenton të vetëvritet, shpëtohet nga zjarrfikëset...

TIRANË- Një 13-vjeçare është shpëtuar nga forcat zjarrfikëse mbrëmjen e sotme teksa ishte vetëmbyllur në dhomën e saj ...

Shqiptaret ne Britani

ZGJEDHJA E EDITORIT

albanians in london

The Albanian in London (Print Version) "Happy independence Day Kosovo" 8th of Feb 2013

Read the special issue of The Albanian Newspaper in London for the independence of Kosovo. The Albanian in London “Happy independence Day Kosovo” 8th of Feb 2013 by Shef Domi English: ...Lexo me shume

Rita Ora viziton Ambasadën shqiptare në Londër (foto)

Me porosi të Kryeministrit të Republikës së Shqipërisë, z. Sali Berisha, Ambasada shqiptare në Londër ftoi për një vizitë këngëtaren e njohur britanike, e lindur në Prishtinë, Rita ...Lexo me shume

The Albanian newspaper (Print Version) London 18th of October 2011

English: This is the print version of The Albanian newspaper in London, to read the version on a full size please click here, or scroll down on the document ...Lexo me shume

Miss ALBANIA BRITANI

Miss ALBANIA BRITANI spektakli që po I kalon konturet e një konkursi bukurie   Pjesëmarrësit mund të jenë fitues të dy biletave falas, Londër-Tiranë-Londër & Londër-Prishtinë- Londer   AirPrishtina.com ...Lexo me shume